Відео

Відправною точкою в історії розвиту T.B.Fruit стало заснування в 2003 році компанії «Яблуневий дар» та придбання заводу з виробництва концентрованих соків в м. Городок (Львівська область).

За 12 років наполегливої роботи цей один завод «виріс» до рівня вертикально-інтегрованої міжнародної компанії, до складу якої тепер входять власні угіддя, 8 заводів з переробки фруктів та овочів в трьох країнах, а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси.

Сьогодні T.B.Fruit – беззаперечний лідер українського ринку та один з найбільших переробників фруктів та ягід в Європі.

 

 

Новини

09 Лис 2017

Концентрати T.B. Fruit вийшли на світовий ринок halal

Продукція компанії T.B Fruit отримала сертифікат halal («халяль»), що підтверджує її відповідність вимогам мусульманської релігії. Документ засвідчує, що під час виробництва концентратів і соків-напівфабрикатів не використовувались інгредієнти, заборонені ісламським законом Шаріату, тобто це чистий продукт, який не містить шкідливих консервантів і добавок, відповідає вимогам терміну придатності і зберігання. Сертифікація відповідності «халяль» необхідна для успішного бізнесу як на ринках країн Близького і Далекого Сходу, так і на світовому ринку. На сьогодні світова частка продукції «халяль» від загальної кількості продуктів харчування складає майже 25 відсотків. А споживачами такої продукції у світі є понад 1,8 мільярда людей. Продукцію стандарту «халяль» купують не лише мусульмани, а й прихильники інших релігій, які дбають про власне здоров`я. Раніше T.B.Fruit також отримала сертифікат відповідності вимогам єврейської релігії - кошер. На сьогодні T.B.Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі.

Більше

09 Жов 2017

T.B.Fruit – найкраще підприємство-експортер в Молдові

Найвищу нагороду Молдовського Національного конкурсу у номінації «Найкраще підприємство-експортер року» здобув завод T.B. Fruit S.R.L., який розташований у місті Єдинці, Республіка Молдова.

Більше

10 Кві 2017

Кожна десята склянка яблучного соку, випитого канадцями, зроблена з українського концентрату.

Що ще треба зробити українському бізнесу, щоб знайти шлях до серця канадців, Delo.UA розпитало у посла Канади в Україні Романа Ващука

Більше

20 Лют 2017

Міжнародна ярмарка екологічно чистих продуктів BIOFACH 2017

З 15 по 18 лютого 2017 року, у місті Нюрнберг, відбулась найбільша щорічна у світі міжнародна виставка органічних продуктів – Biofach 2017

Більше

08 Гру 2016

T.B. Fruit — лідер енергозберігання

02 грудня 2016 в Кишиневі відбулася шоста щорічна церемонія нагородження Національного конкурсу «Moldova Eco-Energetică 2016»

Більше

Контакти для ЗМІ:

Телефон
+38 032 243-67-14

Мобільний телефон
+38 067 324-95-47

ЗМІ про T.B. Fruit

Вверх
Вниз