Media about T.B. Fruit

Засновник T.B.Fruit Тарас Барщовський ввійшов до рейтингу ТОП-20 найкращих управлінців в аграрній і харчовій сферах

Згідно з рейтингом ТОП-20, який презентувало видання Delo.ua, Тарас Барщовський посів 8-му позицію серед найвпливовіших управлінців в харчовій сфері.

“Тарас Барщовський контролює роботу семи підприємств, чотири з яких розташовані в Україні, один в Молдові і два в Польщі. Скоро в Польщі відкриється ще один заводГрупи Компаній, який стане найбільшим підприємством у світі з переробки фруктів, ягід і овочів”, — пише видання.

“Сьогодні T.B. Fruit — один з найбільших переробників фруктів, ягід та овочів не тільки в Україні, але і в цілому світі. Це один з основних світових виробників концентрату соків і найбільший переробник фруктів, ягід і овочів в Європі. Два роки тому львівська компанія запустила підприємство з виробництва яблучного пектину в Україні. Обсяг виробництва нового підприємства сягає 3 тис. тонн яблучного пектину в рік — майже третина світового обсягу.

Нинішня криза не стала для Барщовського неприємною несподіванкою. “Кожна криза проходить, і нинішня — не виняток. Досвід і праця допоможуть пережити цю ситуацію. Криза, як центрифуга: залишить тільки тих, хто вміє боротися. Кожен з цієї кризи має винести уроки. Хто його пройде, той однозначно стане сильнішим”, — сказав підприємець на онлайн-марафоні BigMoney.

 

up
down