Компанія T.B. Fruit стала однією із перших компаній в Україні, що запровадила безвідходне та екологічно чисте виробництво

Безвідходність впроваджена на усіх етапах переробки. Зібрану в екологічно чистих районах сировину Компанія переробляє у сік прямого віджиму (NFC), а також у концентрати. В процесі виробництва соку, ароматичні речовини, які випаровуються у повітря, конденсуються у натуральні ароматизатори. Вичавки, які залишаються після вичавлення соку, Компанія переробляє у пектин.

Фруктові відходи, які не були використані для виробництва пектину, а також дерев’яну щепу використовують як біопаливо для виробничих потужностей. Компанія не використовує природного газу з 2007 року.

Такий виробничий процес дозволяє використовувати продукти переробки на всі 100% і не створювати відходів, які б забруднювали навколишнє середовище.

“Наше виробництво залежить від природних ресурсів та стійкості екосистем. Ми безперервно працюємо над вдосконаленням виробничих процесів, використанням природних ресурсів та зниженням шкідливих викидів у повітря, землю та воду”, – зазначають у Компанії.

Команда Компанії дотримується екологічної політики щодо ефективного використання природних та енергоресурсів і підтримує ініціативи зі скорочення відходів.

Більше інформації про події та новини Компанії читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.