Щороку 21 жовтня, Світ відзначає Всесвітній день яблук. У 2021 році урожай яблук був вдалим, тому Компанія вже підсумувала перші реалізовані плани сезону

До кінця 2021 року на заводах планують переробити 500 тисяч тонн яблук. Близько 40% від планованого об’єму виробництва вже перероблено.

“Ми прогнозуємо збір яблук до середини грудня, все залежатиме і від того, коли розпочнуться перші морози. У пік сезону ми створюємо додаткові робочі місця. Також у період пандемії вживаємо заходів для безпечної праці та самостійно організували вакцинацію для працівників, які бажають це зробити”, – повідомляють у Компанії.

Через пізній старт сезону, врожай цього року має певні відмінності від врожаю попередніх сезонів, а саме:

  • висока кислотність яблучного соку
  • низький вміст цукрів в яблуці

Сезон 2021 року розпочався пізніше у порівнянні з минулими роками та із переробки дикорослого яблука. Причиною цього стала аномально пізня та холодна весна, що спричинило пізнє цвітіння, а також прохолодне та дощове літо. Початок збору врожаїв яблук змістився майже на місяць.

Довідка
Виробництво яблучного концентрату є ключовим напрямом діяльності Компанії T.B. Fruit. До складу Компанії входить шість заводів з виробництва концентрованих соків та соків прямого віджиму, фруктових пюре. Загальна потужність заводів T.B. Fruit становить 700 000 тонн фруктів та овочів на рік. Кожна 10-а пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених у T.B. Fruit.