Компанія T.B. Fruit презентувала свою продукцію з власним стендом на найпопулярнішій та найбільшій виставці харчової галузі у Європі SIAL Paris 2016

Цьогоріч на виставці були присутні понад 5 000 компаній зі 100 країн Світу. Подія поділена на 21 сектор, де представлені різні лінійки товарів – від харчової продукції та інгредієнтів до обладнання і кінцевих продуктів. Участь у виставці взяла 21 українська компанія. Серед них і Компанія T.B. Fruit. 

«У Парижі відкрилась найбільша в Європі виставка продуктів харчування SIAL-2016, у рамках якої представлений національний стенд України, що об’єднав 21 українську компанію та презентує понад 100 найменувань харчових продуктів», – повідомляють у Київській торгово-промисловій палаті.

Участь компанії у виставці свідчить про високий рівень продукції та надає нові можливості для співпраці на міжнародному ринку.

«Ми вже не вперше беремо участь у даному заході. Тут ми обмінюємось досвідом, знаходимо нових клієнтів. Участь у виставці – це можливість глибше розуміти потреби міжнародного ринку та додаткова мотивація для руху вперед та розвитку», – зазначили у Компанії T.B. Fruit.

Більше інформації про події читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату у Європі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів, перероблених заводами T.B. Fruit. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.