15-18 травня 2016 року команда Компанії T.B. Fruit вперше відвідала конференцію Juice Products Association (JPA), яка відбулась в м. Форт-Маєрс, штат Флорида, США

JPA – це торгова асоціація, яка представляє індустрію продукції, яка виготовляється з соків та фруктів. До Асоціації входять виробники, брокери, ритейлери, лабораторії для тестування харчових продуктів та компанії, що займаються пакуванням та екстракцією фруктових/овочевих соків і напоїв. 80% виробників соків та фруктових напоїв на ринку США є членами цієї організації.

На конференції JPA команда T.B. Fruit виступила у ролі Діамантового партнера, що надало можливість відвідати всі засідання та події у межах конференції, а також продемонструвати, що європейська компанія може бути гідним конкурентом на американському ринку соків.

Серед головних трендів, які чітко були виділені під час конференції JPA – це здорове харчування та зацікавлення споживачів органічною продукцією. Нові тренди відповідають цілям та перевагам T.B Fruit, адже Компанія пройшла відповідну процедуру та отримала сертифікати USDA Organic і EU Organic.

Конференція також стала майданчиком для презентації продукції T.B. Fruit та анонсу відкриття нового представництва Компанії у Чикаго. Потужності T.B. Fruit як лідера з виробництва яблучного концентрату у Європі, дозволяють Компанії розглянути для співпраці ринок США.

Більше інформації про події читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату у Європі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів, які перероблені на заводах T.B. Fruit. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.