Об’єми виробництва станом на 2019 рік складають близько 100 тис. тон/рік, а це 25% європейського ринку та 12% – світового

Асортимент продукції включає концентрований сік з яблук, вишень, малини, полуниці, груш, бузини, чорниці, чорної та червоної смородини, буряка, моркви та іншої сировини.

Концентрований сік виготовляється зі свіжовичавленого соку овочів і фруктів, який проходить процес пастеризації при температурі 92°С, після чого сік піддається ультрафільтрації. Методом випарювання зайвої рідини зі свіжовичавленого соку при низькому тиску, завдяки якому зберігаються усі вітаміни та мікроелементи, отримується концентрований сік. Далі концентрат транспортується до спеціальних цистерн для зберігання.

Концентрат соку використовують для виготовлення відновлених соків, нектарів та соковмісних напоїв, а також інших продуктів, наприклад, фруктових джемів, соусів, наповнювачів для йогуртів і випічки та інших кондитерських виробів.

Більше інформації про події та новини Компанії читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату  у світі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів перероблених заводами T.B. Fruit. Саме завдяки високій якості продукту концентрований сік T.B. Fruit є складником сокових продуктів у понад 40 країнах Світу.