Відео

Історія Групи компаній T.B. Fruit почалася з старого тягача Mercedes Benz, що стало передумовою заснування логістичної компанії Tank Trans в 1999 році. В 2003 році ми почали переробляти фрукти та овочі на старому закинутому заводі в м. Городок (Львівська область).

За 20 років наполегливої роботи цей один завод «виріс» до рівня вертикально-інтегрованої міжнародної компанії, до складу якої тепер входять 7 заводів із переробки фруктів, овочів та ягід (Україна, Польща, Молдова), агрокультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

Сьогодні T.B. Fruit – лідер українського ринку та провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-та пляшка соку в світі зроблена з фруктів та ягід, перероблених T.B. Fruit.

 

 

 

 

 

 

Новини

02 Бер 2020

Інформація щодо передачі недіючих активів Групи компанії Т.B. Fruit

Інформація про "втрату ще одного активу" є недостовірною і перекручується у ЗМІ з метою завдання репутаційної шкоди бренду T.B. Fruit, колективу компанії.

Більше

25 Лют 2020

Спростування неправдивої інформації щодо втрати частини активів T.B. Fruit

На минулій неділі в певних Інтернет-виданнях вийшли негативні публікації щодо Групи компаній T.B. Fruit, у тому числі щодо захоплення частини активів компанії (земельна ділянка, нерухомість), чим їй завдано значних фінансових втрат.

Більше

20 Січ 2020

Що таке арома і яким способом ми її виготовляємо?

Ароматична речовина – це натуральний запах фруктів та ягід, який додають до соків....

Більше

31 Гру 2019

Яким був 2019 рік для Групи компаній T.B. Fruit?

Для компанії T.B. Fruit 2019 став роком нових звершень, досвіду і задоволення від досягнутого...

Більше

03 Гру 2019

T.B. Fruit відвідує міжнародну виставку Food Ingredients Europe

Група компаній T.B. Fruit відвідує Food Ingredients Europe, Париж.

Більше

Контакти для ЗМІ:

Телефон
+38 032 243-67-14

Мобільний телефон
+38 067 324-95-47

ЗМІ про T.B. Fruit

Вверх
Вниз