Відео

Історія Групи компаній T.B. Fruit почалася з старого тягача Mercedes Benz, що стало передумовою заснування логістичної компанії Tank Trans в 1999 році. В 2003 році ми почали переробляти фрукти та овочі на старому закинутому заводі в м. Городок (Львівська область).

За 20 років наполегливої роботи цей один завод «виріс» до рівня вертикально-інтегрованої міжнародної компанії, до складу якої тепер входять 7 заводів із переробки фруктів, овочів та ягід (Україна, Польща, Молдова), агрокультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

Сьогодні T.B. Fruit – лідер українського ринку та провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-та пляшка соку в світі зроблена з фруктів та ягід, перероблених T.B. Fruit.

 

 

 

 

 

 

Новини

03 Чер 2020

Президент Республіки Молдова відвідав завод Групи T.B. Fruit в Єдинцях

Під час поїздки в Єдинецький район президент Республіки Молдова Ігор Додон ознайомився з роботою трьох агропромислових підприємств, серед яких – завод Групи T.B. Fruit.

Більше

02 Чер 2020

T.B. Fruit довела в судах незаконність рейдерських дій «Інвестохіллз Веста»

Північний апеляційний господарський суд м. Києва визнав рішення про стягнення заставного майна з Новоушицького консервного заводу незаконним та необґрунтованим

Більше

29 Тра 2020

T.B. Fruit планує виробляти 10% світового обсягу пектину

Незабаром українська Група компаній T.B. Fruit планує виробляти близько 10% світового обсягу пектину.

Більше

27 Тра 2020

Після завершення карантину в Україні зросте виробництво органічної продукції

Експерти Групи компаній T.B. Fruit прогнозують збільшення частки органічних соків відносно звичайних соків у майбутньому

Більше

14 Тра 2020

Українські фермери можуть заробляти €3-7 тис. на вирощуванні овочів і фруктів — Тарас Барщовський

"Щоб підтримувати свої сім'ї і заробляти з гектара не €300 на зерні, а €3-7 тис. на вирощуванні овочів і фруктів і не їздити на заробітки, держава має дати маленький поштовх. Добре було б, щоб ті 4 млрд грн, які відкладені в бюджеті на сільське господарство, направили на розвиток малого фермерства", — таку думку висловив засновник і власник Групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовский під час інтерв'ю виданню Latifundist.

Більше

Контакти для ЗМІ:

Телефон
+38 032 243-67-14

Мобільний телефон
+38 067 324-95-47

ЗМІ про T.B. Fruit

Вверх
Вниз