З 15 по 18 лютого 2017 року у місті Нюрнберг відбулась найбільша щорічна у світі міжнародна виставка органічних продуктів BIOFACH 2017

 

Всі товари та продукти, які представлені на цій виставці, відповідають вимогам регламенту Європейського Союзу із сільського господарства, а також мають сертифікати, видані Міжнародною федерацією органічної продукції.

Цьогоріч виставку відвідало близько 2785 експонентів з 88 країн Світу: Італії, Австрії, Нідерландів, Франції, Іспанії, Польщі, Швейцарії, Чехії, Великої Британії, Північної Ірландії та Бельгії.

Свою продукцію на виставці також представила команда T.B. Fruit. Відвідувачів зацікавила розробка нового продукту T.B. Fruit –  пектин. Компанія стала єдиним виробником пектину у Східній Європі. Стенд за увесь період виставки відвідали представники близько 250 компаній.

Більше інформації про події читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату у Європі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів, перероблених заводами T.B. Fruit. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.