02 грудня 2016 в Кишиневі відбулася шоста щорічна церемонія Національного конкурсу «Moldova Eco-Energetică 2016», де Компанія T.B. Fruit стала переможцем у номінації “Кращий проєкт енергоефективного використання біомаси у 2016 році”

Moldova Eco-Energetică – це наймасштабніший конкурс в 9 номінаціях, в якому відзначають успішні ініціативи у сфері відновлюваної енергії та енергетичної ефективності.

В межах цієї події, журі конкурсу оголосили Компанію T.B. Fruit переможцем в номінації “Кращий проєкт енергоефективного використання біомаси у 2016 році”. Почесний диплом з призовим першим місцем і премією в розмірі 1000 євро вручила директору заводу у Єдинцях пані Дафіна Герчева – постійний представник ООН в Республіці Молдова. 
Команда T.B. Fruit пишається цією почесною відзнакою та не зупиняється на досягнутому.

Більше інформації про події читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Вперше «Moldova Eco-Energetică» провели в 2011 році з ініціативи проєкту «Енергія і біомаса». У 2016 р. організаторами виступили Уряд Республіки Молдова, Міністерство економіки, Агентство енергоефективності Республіки Молдова, представництво Європейського союзу в Республіці Молдова, Місія ООН в Молдові та ін.