Нагороду директору заводу у Молдові вручив генеральний секретар Уряду Молдови Юлія Ібанжи під час Міжнародного форуму Moldova Business Week 2017

Уряд Молдови високо оцінив внесок підприємства у розвиток експорту і постачання високоякісної продукції на ринки Європейського Союзу. На Форумі також побував Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман. Керівнику Уряду України та його колезі з Молдови було презентовано діяльність Компанії T.B. Fruit та плани розвитку підприємства в Молдові.

Для Компанії T.B. Fruit це не перша нагорода. У 2015 Компанію було визнано Інвестором року в Республіці Молдова, а у 2016 – T.B. Fruit став переможцем національного конкурсу Moldova Eco Energetica- 2016 як найкраще енергоефективне підприємство. У 2017 році T.B. Fruit отримав диплом Міністерства праці і соціального захисту Молдови за створення нових робочих місць.

Більше інформації про події читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату у Європі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів, перероблених заводами нашої Компанії. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.

Завод T.B. Fruit  – один із семи заводів Компанії T.B. Fruit, який працює у Молдові з 2015 року у м.Єдинці. Обсяг вкладених інвестицій – 15.5 млн євро. Створено 150 робочих місць. Потужності заводу – переробка 1800 тонн яблук за добу на яблучний концентрат.