Компанія T.B. Fruit відкрила завод з виробництва пектину, який будувався протягом 2 років

У Світі виробляється 40-45 тис. тонн цитрусового і яблучного пектину. Перелік виробників налічує всього 7 компаній, серед них: CP Kelco, Cargill, DuPont, H&Fox. Лише двоє із них виробляють яблучний пектин.

Потужність виробництва T.B. Fruit складає близько 3000 т яблучного пектину на рік. Компанія стала третім у Світі виробником яблучного пектину та першим виробником у Східній Європі. 

Пектин – це натуральний згущувач рослинного походження, який виготовляється з яблучного жмиху. Пектин використовується у харчовій промисловості для виготовлення морозива, желе, джемів, цукерок, мармеладу, зефіру та різноманітних десертів. Його також додають до соусів, кетчупів, майонезів та кисломолочної продукції.

Більше інформації про події та новини Компанії читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату у Європі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів, перероблених заводами T.B. Fruit. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.