19 квітня 2019 у житті команди T.B. Fruit відбулася важлива подія – урочисте відкриття нового Головного офісу у м.Городок

15 років тому Компанія починала з маленького офісу на фермі. У пріоритеті було будівництво та модернізація виробничих майданчиків.

У 2015 році стартував масштабний процес будівництва нового сучасного офісу T.B. Fruit, в якому Засновник Компанії Тарас Барщовський та керівники намагались реалізувати усі побажання працівників.

“Ми без перебільшень можемо назвати нашу нову «домівку» офісом майбутнього та одним з найкращих місць для роботи в Україні”, – зазначають у Компанії. 

Офіс обладнано зручними конференц-залами та переговорними для комфортного процесу роботи з партнерами та гостями, а також чотирма кухнями, зонами відпочинку для того, аби всі співробітники почували себе як вдома.

Більше інформації про події Компанії читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.

Довідка

Компанія T.B. Fruit є одним з найбільших виробників яблучного концентрату у Європі. Кожна 10 пляшка соку у Світі зроблена з фруктів та овочів, перероблених заводами T.B. Fruit. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.