На полицях магазинів ми можемо знайти соки з різними назвами та описами. Чим саме вони відрізняються один від одного, спробуємо пояснити у нашій піраміді класифікації соків

На першому місці основа будь-якого соку або сокового напою – свіжий фрукт/ягода/овоч. Вони є найкориснішими, адже містять велику кількість вітамінів. Однак важливо врахувати умови зберігання та сезонність.

На другому місці – фреш. Це свіжовижатий сік, який не проходить жодної температурної обробки. Єдиний мінус цього продукту – його необхідно спожити в перші 20-25 хв після приготування.

На третьому місці знаходяться соки прямого віджиму. Саме такі соки виготовляються для ТМ “Galicia”. Їхньою головною перевагою є те, що до них не додається цукор, вода чи барвники. Це натуральний сік, який можна придбати на полицях магазинів.

 

На четвертому місці нашої піраміди – 100% відновлені соки, які виготовляються з концентрованого соку. Концентровані соки – це речовина, яку отримують шляхом випаровування вологи з соків прямого віджиму. З 1 л соку випаровують 800-840 мл вологи та отримують 200-160 мл речовини, яка за консистенцією схожа на рідкий мед. Компанія T.B. Fruit є лідером виробництва яблучного концентрату у Європі. Завдяки високій якості продукту, концентрований сік T.B. Fruit є складником соковмісних продуктів у понад 40 країнах Світу.

Яблучний концентрат

На п’ятому місці нашої піраміди – нектари. Нектар виготовляють за принципом відновлених соків, тобто відновлюють з концентрату шляхом додавання води. Вміст води у нектарах вже значно більший та становить 900 мл.

На останній сходинці – сокові напої. Їхнє знаходження у піраміді соків є під питанням, оскільки на 1 л напою до концентрату додається не менше ніж 970 мл води. Дуже часто ці напої роблять газованими.

Арома

Більше корисної інформації читайте у соціальних мережах T.B. Fruit – Facebook та Instagram.